Лаванда & Розмарин.Поетично-кулінарний арт-бук

Давно про книжки не писала, але це не значає,що я не читала. Особливість минулого місяця — читала збірку віршів і всім рекомендую, особливо шанувальницям лаванди, ви ж пам»ятаєте, я вирощую в Лисогірці лаванду, в квітні посадила кілька стебел, мрію про поля, ну хоча б вигін засадити, а ще я люблю Ганну Осадко. На початку 2009 я розчарувалась в сучасній поезії, тобто саме на той час вже розчарувалась, те,що випадково потрапляло до рук , не подобалось, а голоси восьмидесятих пахли старою шафою, приємний і знайомий з дитинства запах старої шафи, зіпсованих писанок і прянощів, трішки пилюки, трішки рипучих завіс, серветка, що колись була білою, така мила серцю ностальгія, але ж не на все життя, правда?, помрем не в Парижі, то й що, Прованс теж непогане місце для такої події, і лавандові поля з вкрапленням полину, і ніякої депресії, тільки ледь чутний смуток,
— я цю книжку зараз читати не можу,- оголосила Леся, а я ж їй подарувала на Новий рік «Лаванду & Розмарин»,
— як, чому?
— бо вона літня, а зараз — зима.
— ти що, вона осіння, і зараз — якраз пора осені, дощ йде, а може — вже літо, півонії цвітуть.

та за вікном вже рушив сніг, і Леся відклала читання віршів до весни, але рецепти страв вона прочитала зараз, бо, увага, там ще й рецепти страв з лавандою і розмарином, наприклад, печиво з лавандою, уявляєте?це збірка віршів вкупі з рецептами, двох поеток, я читала тільки Ганну Осадко, бо я люблю Ганну Осадкоhttp://zolota-zinka.livejournal.com, саме її вірші я знайшла в ЖЖ на початку 2009 і досі читаю, «полинові пахощі сумні з лавандою злилися воєдино», і мріяла мати її збірку, паперову, вірші хочеться читати на папері, гортати сторінки, медитувати , перечитувати, і ось видали «Лаванда &Розмарин», і, о щастя, вона продається у Вінниці, а ціна…. я можу таке собі купити.
Нехай запахне меркантильністю, але книжка за 17 гривень нині — просто подарунок для читача, обкладинка м»яка, але ж це не просто книжка, а арт-бук, з фотками і малюнками, сторінки з рецптами оформлені як кулінарна книга, бачиться мені як подарункове видання, чи то вирішили,що буде задорого, чи з самого початку планували записник, втім, яке це має значення, вірші дуже гарні, проникливі і небуденні, хочеться читати, вчити на пам»ять, перечитувати і розповідати подругам.
Ось тут все про книжку і фрагмент для ознайомлення. Читайте і насолоджуйтесь.
http://www.bohdan-books.com/catalog/book_298_3397/

Лаванда & Розмарин.Поетично-кулінарний арт-бук: 6 комментариев

 1. випадково надибала Ваш відгук…. і тепло-тепло, усміхнено стало мені… ДЯКУЮ!!! Лавандової Вам любові!

  Г.О.

 2. Річко, а книга російською? Бо незрозуміло з попереднього перегляду…

 3. Мелле, вона двомовна, Осадко — українською, а Саша — російською, але я російські тексти не читала, надто сильне враження від Ганни Осадко, і російський текст не пішов зовсім.Треба буде його окремо прочитати.:)

 4. 🙁

  Гарна верстка, але чого таке рішення? Богдан напевно намагається всидіти на двох стільцях.

  Гляну у книгарні якось, ще не можу вирішити — купувати чи ні….

 5. Я теж не зрозуміла, що поєднує двох поеток, крім лаванди й розмарину.Але в таких двомовних збірках один,зазвичай, програє.
  А верстка чудова, і ідея арт-буку чудова. Вірші можна ще в ЖЖ Ганни Осадко почитати, вона їх часто викладає, я там і читаю.

Обсуждение закрыто.