Шлях художника. Джулія Кемерун.

Виявилось, що у мене є всі три компоненти. 

Пояснюю. В другому класі діти писали твір на тему "Ким я хочу бути". Я хотіла написати "вчителькою", а потім подумала, яка нудьга, всі оце напишуть  "хочу бути вчителькою як Євгенія Леонтіївна", треба вигадати щось оригінальніше. І вигадала. На свою голову. Написала,що хочу бути письменницею.

А згадала про це через багато-багато років. В такий момент, коли все задумане раніше хочеться зробити реальністю.

Маю з дитинства ще одне перекоання:варто прочитати корисну книжку і одразу ж навчишся чому завгодно. Тільки треба потрібну книжку знайти.

От я і почала шукати книжку про те, як стати письменницею . Читала Юрія Нікітіна і трошки Стівена Кінга, Марію Арбатову (от кого не раджу, не пишеться — то й не пишіть!Гарна порада.)…. Словом, все було не те.

А Джулія — вона пише по особливому. Читаєш — і віриш.  Вона вважає, що справа зовсім не в техніці письма, а у внутрішніх протиріччях, в забобонах, в недоброзичливій критиці.

Книга називається "Шлях художника", бо художник живе в кожній людині, тільки хтось його визнав в собі, а хтось — ні. Але ми не можемо бути щасливі, заперечуючи частинку себе.  То й варто наважитись і рушити тим шляхом.

Але люди замість йти, все думають, як там буде попереду? 

Хтось думає, що зустріне  дракона і страшну зміюку, і ворожі погляди…Хтось чекає загального схвалення… А хтось — боїться йти сам. 

Джулія написала книгу свою для всіх цих людей. Вона сама йде шляхом художника (пише сценарії, знімає фільми, пише книги). Вона вже знає про драконів і злі погляди, знає,що тут правда, а що — перебільшення. І найважливіше  — у неї є бажання бути провідницею для інших.

Це добра, доброзичлива і оптимістична книга. Навіть якщо ви не виконаєте жодного з завдань, описаних Джулією, все одно отримаєте насолоду. Від зустрічі з самим собою. 

А книгу можна скачати тут:http://www.psylib.ukrweb.net/books/kemej01/index.htm

Шлях художника. Джулія Кемерун.: 5 комментариев

 1. Убедили… Занёс Джулию Кемерун в список к обязательному прочтению…

  Иногда приятно потешить себя иллюзией — типа, я тоже творческая личность…

  :-)))

 2. Ой, спробуйте, цікаво буде Вашу думку потім почитати.

 3. +100

  У меня обе книги Джулии в печатном варианте. Отличные книги, полезные не только для людей творческих профессий, но и для любого человека, потому что творческий подход можно применять к любой сфере. Можно даже сказать, что эти книги о творческом отношении к жизни вообще.

 4. О, я Вам трохи заздрю. Це такі книги, які варто мати під рукою, в друкованому вигляді. Може, я колись теж дозрію…

 5. Панна richka ще сюди заходить? Я теж читала Шлях Художника, охоче обговорила б.

Обсуждение закрыто.